odprawiona została przez proboszcza ks. kapitana Krzysztofa Ziobro msza św. w intencji zmarłych i żyjących żołnierzy Armii Krajowej w 80 rocznicę przekształcenia Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową. Po mszy św. zostały złożone wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniającą to wydarzenie: od Rady Miejskiej i Prezydenta Miasta Bialska-Białej złożył Przewodniczący Rady Janusz Okrzesik, od Fundacji Wiarus Andrzej Sikora. Był także obecny poczet sztandarowy organizacji Strzelec z Bielska Białej. Całą uroczystością dowodził kpt Jan Dąmbrowski. Po mszy św. odbyło się spotkanie w lokalu Armii Krajowej przy ul. Reymonta 5.